efekty-po-probolan-50Z cyklu Ludzie listy piszą – wiadomość od naszego czytelnika Jarka:

Cześć wszystkim czytelnikom Gazety szczecińskiej i nie tylko. Od wielu lat jestem zaangażowany w sport. Chciałbym podzielić się swoją wiedzą odnośnie przyrostu masy mięśniowej i prawidłowej suplementacji. Chętnie opowiem jak to wyglądało u mnie i jak pomógł mi Probolan 50, ale to za chwile.

Może na początku kilka słów o mnie..

Od prawie 7 lat trenuję na siłowni. Jakbyście zobaczyli zdjęcia jak kiedyś wyglądałem to pewnie mieli byście niezły ubaw. Wyglądałem tak, że jakby wiatr mocniej zawiał to by mnie zdmuchnął. Żeby lepiej to zobrazować podam swoją wagę – było to 62 kg przy 180 cm wzrostu. Dla porównania teraz przy tym samym wzroście ważę 98 kg. Żeby było jasne, przybyło mi 30 kilogramów mięśni, a nie tłuszczu ;p

Potem zacząłem interesować się kulturystyką. Jednak nie zdecydowałem się nigdy na zawodową karierę. Jednak bardzo mocno zainteresowałem się budową masy mięśniowej.

Kilka słów o tym jak Probolan 50 mi pomógł

Na początku mojej drogi na siłowni nie stosowałem żadnych suplementów. Przez rok po prostu starałem się jeść sporo białka. Jednak po pewnym czasie stało się to dla mnie uciążliwe. Praktycznie na okrągło jadłem to samo – ryż, kurczak, twaróg. Kiedy zrobiłem sobie badania krwi okazało się, że mam niedobór wielu witamin. Wtedy zacząłem szukać innego rozwiązania na wzrost masy. Poszedłem do sklepiku przy siłowni i tam polecono mi keratynę i inne proszki do rozrobienia. Ogólnie zajadałem się tymi shakami przed i po treningu. Trzeba przyznać, że zacząłem powoli przybierać na wadzę. Jednak miałem mega problem ze zrzuceniem oponki z brzucha. Robiłem brzuszki itp., miałem mięśnie, ale przykryte tłuszczem. Postanowiłem zmienić to syntetyczne białko. Wtedy chłopaki z siłki polecili mi Probolan 50. Opinie wśród moich znajomych miał bardzo pozytywne. Poszperałem trochę w necie, głównie na stronie http://odzywki-online.pl/probolan-50-opinie-cena-i-efekty/ i rzeczywiście ich słowa potwierdziły się.

Jak należy stosować Probolan 50 oraz gdzie go dostaniesz

Na początku od razu powiem, że Probolan 50 kupisz tylko przez oficjalną stronę producenta. Szukałem tego produktu w sklepach i na stronach z odżywkami, ale nie znalazłem. Jedynie gdzie jeszcze uda wam się znaleźć ten suplement to jakieś aukcje internetowe, ale ja nie polecam kupowania z takich stron. Często rzeczywiście mają lepszą cenę, ale trochę strach ryzykować jednak własnym zdrowiem dla paru groszy. Natomiast jeśli chodzi o stosowanie to wystarczą dwie tabletki w ciągu dnia. Najlepiej łyknąć je sobie do obiadu.

Czym mogę pochwalić się stosowaniu suplementu?

Napisałem do tej Gazety, ponieważ chciałem pokazać, że takie chuchro jak ja kiedyś też może zrobić masę. Pewnie niektórzy powiedzą, że moje mięśnie są naszprycowane i zero w tym mojego wkładu. Tym wszystkim osobom chciałbym powiedzieć, że bez pracy na treningach żadne suple nie pomogą. Nadal trzeba mieć odpowiednią dietę i robić właściwe ćwiczenia. Jednak Probolan 50 pomógł mi przyspieszyć ten proces. Ponadto tabletki dają siłę i wspomagają regeneracje po ciężkim treningu. Ja po 3-miesięcznej kuracji przytyłem na masie prawie 15 kg. Jedząc ryż i kurczaka nigdy bym tego nie osiągnął. Dlatego zawsze będę polecał ten produkt, bo jest po prostu petarda!